Kontakt

Kontakta oss

 

Har du frågor, funderingar eller behov av stöd? Vi hörs gärna för att se hur vi kan hjälpa dig på bästa sätt. Antingen över telefon eller över en kopp kaffe.

Rebecca Nilborn

 

rebecca.nilborn@ekotid.se

 

073-529 62 48

Sara Danielsson


sara.danielsson@ekotid.se


072-018 91 19

Selma Andersson


selma.andersson@ekotid.se


070-316 03 50

Karin Bergh 


karin.bergh@ekotid.se


070-320 51 55

Johanna Eriksson

 

johanna.eriksson@ekotid.se

 

070-322 67 49

Ulrika Nordlund


ulrika.nordlund@ekotid.se


072-237 38 84

Kerstin Hideblad


kerstin.hideblad@ekotid.se


070-315 20 90

Jacqueline Bjälhammar


jacqueline.bjalhammar@ekotid.se


070- 644 07 37

Johan Nilsson


johan.nilsson@ekotid.se


073-842 98 87

Veronica Klingberg


veronica.klingberg@ekotid.se


073-091 92 49

Linnea Vannerstedt


linnea.vannerstedt@ekotid.se


072-214 18 40

Elin Johansson


elin.johansson@ekotid.se


073- 150 10 96

Isabella Kindbom 


isabella.kindbom@ekotid.se


070-603 68 00

Jessica Lardén 


jessica.larden@ekotid.se


073-532 85 09

Ellen Hellberg


ellen.hellberg@ekotid.se


070-839 34 23

Stina Sölveling


stina.solveling@ekotid.se


073- 050 67 59