Kontakt

Kontakta oss

 

Har du frågor, funderingar eller behov av stöd? Vi hörs gärna för att se hur vi kan hjälpa dig på bästa sätt. Antingen över telefon eller över en kopp kaffe.

Rebecca Nilborn

 

rebecca.nilborn@ekotid.se

 

0722-373887

Sara Danielsson


sara.danielsson@ekotid.se


0704-614200

Jessica Lardén 


jessica.larden@ekotid.se


0735-328 509





Johanna Eriksson

 

johanna.eriksson@ekotid.se

 

0703-205155

Ulrika Nordlund


ulrika.nordlund@ekotid.se


0722-373884

Oskar Löwdahl 


oskar.lowdahl@ekotid.se


0735-292 583







Johan Nilsson


johan.nilsson@ekotid.se


0738-429887




Magnus Löwdahl


magnus.lowdahl@ekotid.se


0703-193409

Anette Kindbom 


anette.kindbom@ekotid.se


0706-440 737







Veronica Klingberg


veronica.klingberg@ekotid.se


0730-919249