Kontakt

Kontakta oss

 

Har du frågor, funderingar eller behov av stöd? Vi hörs gärna för att se hur vi kan hjälpa dig på bästa sätt. Antingen över telefon eller över en kopp kaffe.

Sofia Johansson


sofia.johansson@ekotid.se


0704-134282

Sara Danielsson


sara.danielsson@ekotid.se


0704-614200

Mikael Larsson


mikael.larsson@ekotid.se


0738-429887





Rebecca Nilborn

 

rebecca.nilborn@ekotid.se

 

0722-373887

Ulrika Nordlund


ulrika.nordlund@ekotid.se


0722-373884

Johanna Eriksson

 

johanna.eriksson@ekotid.se

 

0703-205155

Magnus Löwdahl


magnus.lowdahl@ekotid.se


0703-193409

Malin Läckgren

 

malin.lackgren@ekotid.se

 

0703-160350

Veronica Klingberg


veronica.klingberg@ekotid.se


0730-919249




Kontakta oss

Dialoggatan 12B

703 74 Örebro

 

info@ekotid.se

© Copyright. All Rights Reserved.