Kontakt

Kontakta oss

 

Har du frågor, funderingar eller behov av stöd? Vi hörs gärna för att se hur vi kan hjälpa dig på bästa sätt. Antingen över telefon eller över en kopp kaffe.

Rebecca Nilborn

 

rebecca.nilborn@ekotid.se

 

073-529 62 48

Sara Danielsson


sara.danielsson@ekotid.se


072-018 91 19

Jessica Lardén 


jessica.larden@ekotid.se


073-532 85 09





Johanna Eriksson

 

johanna.eriksson@ekotid.se

 

070-322 67 49

Ulrika Nordlund


ulrika.nordlund@ekotid.se


072-237 38 84

Oskar Löwdahl 


oskar.lowdahl@ekotid.se


073-529 25 83







Johan Nilsson


johan.nilsson@ekotid.se


073-842 98 87




Magnus Löwdahl


magnus.lowdahl@ekotid.se


070-319 34 09

Maria Yngvén


maria.yngven@ekotid.se


070-320 51 55







Anette Kindbom 


anette.kindbom@ekotid.se


070-644 07 37







Veronica Klingberg


veronica.klingberg@ekotid.se


073-091 92 49




Selma Andersson


selma.andersson@ekotid.se


070-316 03 50